MÅNDAG

ISHOCKEY: SM-slutspel, herrar: final 5 i bäst av 7: HV71_Brynäs (19.15).

FOTBOLL: Allsvenskan, herrar: Sirius_Kalmar FF, Malmö FF_Djurgården (båda 19.00).

FOTBOLL: Serie A: Pescara_Roma (20.45).

FOTBOLL: Spanska ligan: Eibar_Bilbao (20.45).

FOTBOLL: Superettan: Trelleborgs FF_Örgryte (19.00).

HANDBOLL: SM-slutspel, herrar: ev. kvartsfinal 4 i bäst av 5: Ystads IF_Lugi, Guif_Kristianstad (båda 19.10).

ISHOCKEY: Stanley Cup, åttondelsfinal 6 i bäst av 7: Toronto_Washington. Ev. åttondelsfinal 6 i bäst av 7: Boston_Ottawa (tider ej fastslagna).

BORDTENNIS: SM-slutspel, herrar: semifinal 1 i bäst av 3: Söderhamn_Rekord, Eslöv_Halmstad (båda 18.30).

BASKET: SM-slutspel, damer: final 3 i bäst av 5: Umeå Udominate_Luleå (19.05).

TENNIS: WTA (Stuttgart, Tyskland, Istanbul, tom 30/4).

TENNIS: ATP (Barcelona, Budapest, tom 30/4).

SEGLING: Världscupen (Hyères, Frankrike, tom 30/4).

BILJARD: VM, snooker (Sheffield, Storbritannien, tom 1/5).

CURLING: VM, mixeddubbel (Lethbridge, Kanada, tom 29/4).

BASKET: NBA-slutspel.

TRAV: Färjestad (V64), Halmstad, Rättvik.

ISHOCKEY: Finländska ligan, slutspel, final 4 i bäst av 7: KalPa_Tappara (17.30).

FOTBOLL: MLS.

FOTBOLL: Finländska ligan.

FOTBOLL: Turkiska ligan.

FOTBOLL: Portugisiska ligan.

FOTBOLL: Norska elitserien.

FOTBOLL: Danska ligan, nedfkyttningsgrupp B.

FOTBOLL: 2.Bundesliga.

FOTBOLL: Serie B.

FOTBOLL: League championship.

FOTBOLL: Division 2 Norra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Södra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Norrland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Norra Norrland, herrar.

TISDAG

ISHOCKEY: Uppföljning av den femte SM-finalen.

ISHOCKEY: Inför herrarnas ishockey-VM.

+ Sverige tränar, 10.00-11.20, samt 17.00-18.20 (Hovet, Stockholm).

FOTBOLL: Allsvenskan, damer: Kvarnsveden_Göteborg (18.00).

FOTBOLL: Premier League: Chelsea_Southampton (20.45).

FOTBOLL: Spanska ligan: Gijon_Espanyol (19.30), Granada_Malaga (20.30), Atletico Madrid_Villarreal (21.30).

ISHOCKEY: Stanley Cup, ev. åttondelsfinal 6 i bäst av 7: Minnesota_St Louis. Ev. åttondelsfinal 7 i bäst av 7: NY Rangers_Montreal, Edmonton_San Jose (inga tider fastslagna).

VOLLEYBOLL: SM-slutspel, herrar: ev. final 4 i bäst av 5: Falkenberg_Linköping (19.00).

HANDBOLL: SM-slutspel, herrar: ev. kvartsfinal 4 i bäst av 5: Sävehof_Redbergslid (19.00), Alingsås_Malmö (19.10).

BASKET: SM-slutspel, herrar: semifinal 5 i bäst av 7: Norrköping_Södertälje (19.04). Ev. semifinal 5 i bäst av 7: BC Luleå_Uppsala (19.04).

BADMINTON: EM (Kolding, Danmark, tom 30/4).

TRAV: Eskilstuna (V64), Bergsåker.

BASKET: NBA-slutspel.

TENNIS: WTA (Stuttgart, Tyskland, Istanbul, tom 30/4).

TENNIS: ATP (Barcelona, Budapest, tom 30/4).

SEGLING: Världscupen (Hyères, Frankrike, tom 30/4).

CURLING: VM, mixeddubbel (Lethbridge, Kanada, tom 29/4).

BILJARD: VM, snooker (Sheffield, Storbritannien, tom 1/5).

CYKEL: Världstouren, herrar: Romandiet runt (Schweiz, tom 30/4).

FOTBOLL: Ryska ligan.

FOTBOLL: Belgiska ligan, slutspel.

FOTBOLL: Serie B.

FOTBOLL: League championship.

FOTBOLL: League 1.

ONSDAG

ISHOCKEY: Ev inför den sjätte SM-finalen.

ISHOCKEY: Inför Tre kronors möte med Ryssland i Carlson Hockey Games.

+ Sverige tränar, 10.00-11.20, samt 17.00-18.20 (Hovet, Stockholm). Ryssland tränar 18.30-20.00.

FOTBOLL: Allsvenskan, herrar: AFC Eskilstuna_Östersunds FK, Gif Sundsvall_Elfsborg, IFK Göteborg_Hammarby, Örebro_Häcken (alla 19.00).

FOTBOLL: Premier League: Arsenal_Leicester, Middlesbrough_Sunderland (båda 20.45), Crystal P_Tottenham (21.00).

+ Inför Manchester-derbyt.

MCSPORT: Upptaktsträff inför elitserien i speedway (13.00, Friends Arena, Solna).

ISHOCKEY: Stanley Cup, ev. åttondelsfinal 7 i bäst av 7: Washington_Toronto (ingen tid fastslagen)

FOTBOLL: Spanska ligan: Barcelona_Osasuna (19.30), Leganes_Las Palmas, Valencia_Sociedad (båda 20.30), La Coruna_Real Madrid (21.30).

BADMINTON: EM (Kolding, Danmark, tom 30/4).

BORDTENNIS: SM-slutspel, damer: kvartsfinal 1 i bäst av 3: Arvika_Storfors, Juno_Mälarenergi, Dänningelanda_Eslöv, Spårvägen_Halmstad (alla 18.30).

VOLLEYBOLL: SM-slutspel, damer: ev. final 4 i bäst av 5: Hylte/Halmstad_Engelholm (19.00).

BASKET: SM-slutspel, damer: ev. final 4 i bäst av 5: Luleå_Umeå Udominate (19.00).

BASKET: NBA-slutspel.

TENNIS: WTA (Stuttgart, Tyskland, Istanbul, tom 30/4).

TENNIS: ATP (Barcelona, Budapest, tom 30/4).

SEGLING: Världscupen (Hyères, Frankrike, tom 30/4).

BILJARD: VM, snooker (Sheffield, Storbritannien, tom 1/5).

CURLING: VM, mixeddubbel (Lethbridge, Kanada, tom 29/4).

HANDBOLL: Bundesliga.

TRAV: Solvalla/Jägersro (V86).

CYKEL: Världstouren, herrar: Romandiet runt (Schweiz, tom 30/4).

FOTBOLL: Belgiska ligan, slutspel.

FOTBOLL: Ryska ligan.

TORSDAG

ISHOCKEY: SM-slutspel, herrar: ev. final 6 i bäst av 7: Brynäs-HV71 (19.15).

ISHOCKEY: Landskamp, herrar: Sverige_Ryssland (18.30, Stockholm).

+ Matchvärmning, 10.00-10.45.

MCSPORT: Inför VM-premiären i speedway.

FOTBOLL: Allsvenskan, herrar: Halmstad_Djurgården, IFK Norrköping_Jönköpings S, Kalmar FF_Malmö FF, AIK_Sirius (alla 19.00).

FOTBOLL: Premier League: Manchester C_Manchester U (21.00).

FOTBOLL: Spanska ligan: Alaves_Eibar (19.30), Sevilla_Celta Vigo (20.30), Bilbao_Betis (21.30).

ISHOCKEY: Stanley Cup, ev. åttondelsfinal 7 i bäst av 7: Minnesota_St Louis, Ottawa_Boston (inga tider fastslagna).

BORDTENNIS: SM-slutspel, herrar: semifinal 2 i bäst av 3: Rekord_Söderhamn, Halmstad_Eslöv (båda 18.30).

BASKET: SM-slutspel, herrar: ev. semifinal 6 i bäst av 7: Uppsala_BC Luleå, Södertälje_Norrköping (båda 19.04).

HANDBOLL: SM-slutspel, herrar: ev. kvartsfinal 5 i bäst av 5: Malmö_Alingsås (18.30).

GOLF: USA-touren, damer (Irving, Texas, tom 30/4).

GOLF: Europatouren, herrar (Peking, tom 30/4).

GOLF: USA-touren, herrar (Avondale, Louisiana, tom 30/4).

BILSPORT: Testdag inför STCC-säsongen (13.00, Knutstorp).

BILSPORT: Rally, VM_deltävl 5 av 13 (Argentina, tom 30/4).

BASKET: NBA-slutspel (ev. matcher).

SEGLING: Världscupen (Hyères, Frankrike, tom 30/4).

TENNIS: ATP (Barcelona, Budapest, tom 30/4).

CURLING: VM, mixeddubbel (Lethbridge, Kanada, tom 29/4).

BILJARD: VM, snooker (Sheffield, Storbritannien, tom 1/5).

TENNIS: WTA (Stuttgart, Tyskland, Istanbul, tom 30/4).

BADMINTON: EM (Kolding, Danmark, tom 30/4).

HANDBOLL: Champions League, herrar: kvartsfinal, andra matchen: Vardar Skopje_Flensburg-Handewitt (19.00).

TRAV: Gävle (V64), Örebro, Östersund.

CYKEL: Världstouren, herrar: Romandiet runt (Schweiz, tom 30/4).

FOTBOLL: Belgiska ligan, slutspel.

FOTBOLL: Ryska ligan.

FOTBOLL: Division 3 Södra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Nordvästra Götaland, herrar.

FREDAG

ISHOCKEY: Ev uppföljningen till den sjätte SM-finalen.

ISHOCKEY: Inför herrarnas ishockey-VM.

+ Sverige tränar, 18.00-19.20 (Ceske Budejovice, Tjeckien).

BILSPORT: Formel 1, träning (10.00/14.00, Sotji, Ryssland, tom 30/4).

BOXNING: Inför Klytjkos titelmatch.

FOTBOLL: Inför semifinalerna i damernas Champions League.

TRAV: Inför Olympiatravets final.

FOTBOLL: Allsvenskan, damer: Kif Örebro_Hammarby (19.00).

FOTBOLL: Superettan: Falkenberg_Gais (19.00).

FOTBOLL: Franska ligan: Angers_Lyon (20.45).

FOTBOLL: Bundesliga: Leverkusen_Schalke (20.30).

FOTBOLL: Spanska ligan: Villarreal_Gijon (20.45).

HANDBOLL: SM-slutspel, herrar: ev. kvartsfinal 5 i bäst av 5: Kristianstad_Guif, Lugi_Ystads IF (båda 19.00), Redbergslid_Sävehof (19.10).

GOLF: USA-touren, herrar (Avondale, Louisiana, tom 30/4).

GOLF: Europatouren, herrar (Peking, tom 30/4).

GOLF: USA-touren, damer (Irving, Texas, tom 30/4).

BADMINTON: EM (Kolding, Danmark, tom 30/4).

BORDTENNIS: SM-slutspel, damer: kvartsfinal 2 i bäst av 3: Storfors_Arvika, Mälarenergi_Juno, Eslöv_Dänningelanda, Halmstad_Spårvägen (alla 18.30).

BASKET: SM-slutspel, damer: ev. final 5 i bäst av 5: Umeå Udominate_Luleå (19.05).

BASKET: NBA-slutspel (ev. matcher).

BILSPORT: Rally, VM_deltävl 5 av 13 (Argentina, tom 30/4).

HANDBOLL: Bundesliga.

SEGLING: Världscupen (Hyères, Frankrike, tom 30/4).

BILJARD: VM, snooker (Sheffield, Storbritannien, tom 1/5).

CURLING: VM, mixeddubbel (Lethbridge, Kanada, tom 29/4).

GYMNASTIK: Världscupen, rytmisk gymnastik (Baku, tom 30/4).

TENNIS: ATP (Barcelona, Budapest, tom 30/4).

TENNIS: WTA (Stuttgart, Tyskland, Istanbul, tom 30/4).

TRAV: Åby (V64), Boden, Kalmar.

CYKEL: Världstouren, herrar: Romandiet runt (Schweiz, tom 30/4).

FOTBOLL: Danska ligan, nedflyttningsgrupp A.

FOTBOLL: Portugisiska ligan.

FOTBOLL: Skotska nedflyttningsserien.

FOTBOLL: League championship.

FOTBOLL: 2.Bundesliga.

FOTBOLL: Division 1 Mellersta Götaland, damer.

FOTBOLL: Division 2 Östra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Södra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Västra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Södra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Nordvästra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Sydvästra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Mellersta Norrland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Sydöstra Götaland, herrar.

LÖRDAG

ISHOCKEY: SM-slutspel, herrar: ev. final 7 i bäst av 7: HV71-Brynäs (15.15).

ISHOCKEY: Landskamp, herrar: Tjeckien_Sverige (17.00, TT:s utsände Anders Wallin, Ceske Budejovice, Tjeckien).

+ Matchvärmning, 10.45-11.15.

TRAV: Åby (V75), Olympiatravet. Romme, Skellefteå.

MCSPORT: Speedway, VM_deltävl 1 av 12 (19.00, Krsko, Slovenien).

BOXNING: Match om VM-titeln i tungvikt: Anthony Joshua, Storbritannien_ Volodomyr Klytjko, Ukraina (London).

FOTBOLL: Champions League, damer: semifinal, andra matchen: Paris SG_Barcelona (17.00), Lyon_Manchester City (20.45).

FOTBOLL: Allsvenskan, herrar: Hammarby_AFC Eskilstuna (16.00).

FOTBOLL: Allsvenskan, damer: Limhamn/Bunkeflo_Kristianstad (15.00).

FOTBOLL: Superettan: Dalkurd_Gefle (16.00).

FOTBOLL: Premier League: Southampton_Hull, Stoke_West Ham, Sunderland_Bournemouth, West Bromwich_Leicester (alla 16.00), Crystal_Burnley (18.30).

FOTBOLL: Serie A: Torino_Sampdoria (18.00), Atalanta_Juventus (20.45).

FOTBOLL: Franska ligan: Monaco_Toulouse (17.00), Metz_Nancy, Nantes_Lorient, Bastia_Rennes, Guingamp_St Etienne, Montpellier_Lille (alla 20.00).

FOTBOLL: Bundesliga: Dortmund_Köln, Mainz_Mönchengladbach, Bremen_Hertha Berlin, Darmstadt_Freiburg, Leipzig_Ingolstadt (alla 15.30), Wolfsburg_Bayern München (18.30).

FOTBOLL: Spanska ligan: Sociedad_Granada (13.00), Real Madrid_Valencia (16.15), Las Palmas_Atletico Madrid (18.30), Espanyol_Barcelona (20.45).

BORDTENNIS: SM-slutspel, damer: ev. kvartsfinal 3 i bäst av 3: Storfors_Arvika, Mälarenergi_Juno, Eslöv_Dänningelanda, Halmstad_Spårvägen (prel. 13.00).

VOLLEYBOLL: SM-slutspel, herrar: ev. final 5 i bäst av 5: Linköping_Falkenberg (15.00).

BASKET: SM-slutspel, herrar: ev. semifinal 7 i bäst av 7: Norrköping_Södertälje (17.04), BC Luleå_Uppsala (18.04).

HANDBOLL: SM-slutspel, damer: semifinal 1 i bäst av 5: Lugi_H65 Höör (15.00), Sävehof_Skuru (17.00).

CURLING: VM, mixeddubbel (Lethbridge, Kanada, tom 29/4).

BADMINTON: EM (Kolding, Danmark, tom 30/4).

BILSPORT: Formel 1, träning (11.00), tidskval (14.00, Sotji, Ryssland, tom 30/4).

ORIENTERING: Tiomila (Göteborg, tom 30/4).ORIENTERING: Tiomila (Göteborg, tom 30/4).

+ Damkaveln (13.15)

+ Herrkavlen (21.00)

GOLF: USA-touren, herrar (Avondale, Louisiana, tom 30/4).

GOLF: USA-touren, damer (Irving, Texas, tom 30/4).

GOLF: Europatouren, herrar (Peking, tom 30/4).

AMFOTBOLL: Superserien, herrar.

BASKET: NBA-slutspel (ev. matcher).

HANDBOLL: Bundesliga.

BOWLING: Elitserien, herrar.

BILJARD: VM, snooker (Sheffield, Storbritannien, tom 1/5).

CYKEL: Världscupen, mountainbike (Lourdes, Frankrike, tom 30/4).

GYMNASTIK: Världscupen, rytmisk gymnastik (Baku, tom 30/4).

TENNIS: ATP (Barcelona, Budapest, tom 30/4).

SEGLING: Världscupen (Hyères, Frankrike, tom 30/4).

TENNIS: WTA (Stuttgart, Tyskland, Istanbul, tom 30/4).

BASEBOLL: Elitserien.

AMFOTBOLL: Division 1, damer.

BILSPORT: Rally, VM_deltävl 5 av 13 (Argentina, tom 30/4).

HANDBOLL: Champions League, herrar: kvartsfinal, andra matchen: Barcelona_Kiel (18.30), Paris SG_Pick Szeged, Ungern (20.45).

CYKEL: Världstouren, herrar: Romandiet runt (Schweiz, tom 30/4).

FOTBOLL: Portugisiska ligan.

FOTBOLL: Ryska ligan.

FOTBOLL: Skotska mästerskapsserien.

FOTBOLL: Skotska nedflyttningsserien.

FOTBOLL: Elitettan, damer.

FOTBOLL: Danska ligan, mästerskapsserie.

FOTBOLL: Serie B.

FOTBOLL: League 2.

FOTBOLL: 2.Bundesliga.

FOTBOLL: League championship.

FOTBOLL: Division 1 Norra Götaland, damer.

FOTBOLL: Division 1 Norra Svealand, damer.

FOTBOLL: Division 1 Södra Götaland, damer.

FOTBOLL: Division 1 Mellersta Götaland, damer.

FOTBOLL: Division 1 Norrland, damer.

FOTBOLL: Division 1 Södra Svealand, damer.

FOTBOLL: Division 1 Södra, herrar.

FOTBOLL: Division 1 Norra, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Norra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Norrland, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Södra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Norra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Östra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Västra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Nordvästra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Södra Norrland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Södra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Nordöstra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Västra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Östra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Södra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Sydvästra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Sydvästra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Sydöstra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Mellersta Norrland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Norra Norrland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Mellersta Götaland, herrar.

SÖNDAG

BILSPORT: Formel 1, deltävl 4 av 20 (14.00, Sotji, Ryssland, tom 30/4).

ISHOCKEY: Landskamp, herrar: Sverige_Finland (14.30, TT:s utsände Anders Wallin, Ceske Budejovice, Tjeckien.

+ Matchvärmning, 09.15-09.45.

ISHOCKEY: Ev uppföljning till den sjunde SM-finalen.

FOTBOLL: Allsvenskan, herrar: AIK_Gif Sundsvall (15.00).

FOTBOLL: Allsvenskan, damer: Piteå IF_Kvarnsveden (14.00), Linköping_Djurgården (16.00).

FOTBOLL: Premier League: Manchester U_Swansea (13.00), Everton_Chelsea, Middlesbrough_Manchester C (båda 15.05), Tottenham_Arsenal (17.30).

FOTBOLL: Spanska ligan: Osasuna_La Coruna (12.00), Betis_Alaves (16.15), Eibar_Leganes (18.30), Celta Vigo_Bilbao (20.45).

FOTBOLL: Franska ligan: Caen_Marseille (15.00), Dijon_Bordeaux (17.00), Nice_Paris SG (21.00).

FOTBOLL: Superettan: Frej_Brommapojkarna (15.00), Syrianska FC_Varbergs Bois (17.00).

FOTBOLL: Serie A: Roma_Lazio (12.30), Genoa_Chievo, Palermo_Fiorentina, Crotone_Milan, Cagliari_Pescara, Empoli_Sassuolo, Bologna_Udinese (alla 15.00), Inter_Napoli (20.45).

FOTBOLL: Bundesliga: Augsburg_Hamburg (15.30), Hoffenheim_Eintracht Frankfurt (17.30).

VOLLEYBOLL: SM-slutspel, damer: ev. final 5 i bäst av 5: Engelholm_Hylte/Halmstad (16.00).

BORDTENNIS: SM-slutspel, herrar: ev. semifinal 3 i bäst av 3: Rekord_Söderhamn (15.00), Eslöv_Halmstad (tid ej fastställd).

GOLF: USA-touren, herrar (Avondale, Louisiana, tom 30/4).

GOLF: Europatouren, herrar (Peking, tom 30/4).

GOLF: USA-touren, damer (Irving, Texas, tom 30/4).

BADMINTON: EM (Kolding, Danmark, tom 30/4).

ORIENTERING: Tiomila (Göteborg, tom 30/4).

AMFOTBOLL: Superserien, herrar.

BILSPORT: Rally, VM_deltävl 5 av 13 (Argentina, tom 30/4).

BILSPORT: WTCC, deltävl 2 av 10 (Monza, Italien).

SEGLING: Världscupen (Hyères, Frankrike, tom 30/4).

BILJARD: VM, snooker (Sheffield, Storbritannien, tom 1/5).

CYKEL: Världscupen, mountainbike (Lourdes, Frankrike, tom 30/4).

SKYTTE: Världscupen (Larnaca, tom 7/5).

GYMNASTIK: Världscupen, rytmisk gymnastik (Baku, tom 30/4).

TENNIS: ATP (Barcelona, Budapest, tom 30/4).

TENNIS: WTA (Stuttgart, Tyskland, Istanbul, tom 30/4).

MCSPORT: Motocross, SM_deltävl 1 av 7 (Borås).

BOWLING: Elitserien, herrar.

HANDBOLL: Bundesliga.

BASKET: NBA-slutspel (ev. matcher).

TRAV: Vaggeryd (GS75), Solvalla, Hagmyren, Jägersro galopp.

AMFOTBOLL: Division 1, damer.

HANDBOLL: Champions League, herrar: kvartsfinal, andra matchen: Montpellier_Veszprem, Ungern (18.30).

CYKEL: Världstouren, herrar: Romandiet runt (Schweiz, tom 30/4).

FOTBOLL: Ryska ligan.

FOTBOLL: Portugisiska ligan.

FOTBOLL: Grekiska ligan.

FOTBOLL: Turkiska ligan.

FOTBOLL: Danska ligan, mästerskapsserie.

FOTBOLL: Danska ligan, nedfkyttningsgrupp B.

FOTBOLL: Belgiska ligan, slutspel.

FOTBOLL: Serie B.

FOTBOLL: 2.Bundesliga.

FOTBOLL: League 1.

FOTBOLL: Elitettan, damer.

FOTBOLL: Division 1 Mellersta Götaland, damer.

FOTBOLL: Division 1 Norra Svealand, damer.

FOTBOLL: Division 1 Norra Götaland, damer.

FOTBOLL: Division 1 Norrland, damer.

FOTBOLL: Division 1 Södra, herrar.

FOTBOLL: Division 1 Norra, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Södra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Östra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 2 Norra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Östra Svealand, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Södra Norrland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Södra Götaland, herrar.

FOTBOLL: Division 3 Mellersta Götaland, herrar.

TT-sporten nås på tel 08-692 26 95

Resultatredaktionen 08-692 26 90

TT:s växel: 08-692 26 00

E-post: sport@tt.se